Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Promocja
Promocje
Krupnik 400 g
Krupnik 400 g
6,50 zł 4,90 zł
szt
Zupa ogórkowa z ryżem 400 g
Zupa ogórkowa z ryżem 400 g
7,50 zł 5,90 zł
szt
Lasagne z sosem bolońskim i szpinakiem 400 g
Lasagne z sosem bolońskim i szpinakiem 400 g
12,40 zł 11,50 zł
szt
Fasolka po bretońsku 400 g
Fasolka po bretońsku 400 g
8,90 zł 7,90 zł
szt

Makarony ze świeżych jaj, produkowane w Małopolsce przy użyciu naturalnych składników. Nasze makarony po ugotowaniu zachowują swój kształt oraz wspaniały, delikatny smak. W ofercie wiele rodzajów makaronów na każdą okazję, w tym klasyczny makaron rosołowy, łazanki, zacierki czy świderki. 

Pyszne, treściwe zupy to prawdziwy skarb, szczególnie jesienią kiedy miseczka gorącej zupy potrafi nie tylko nasycić, ale i skutecznie rozgrzać. W październiku wybrane zupy oraz dania gotowe znajdziecie w naszym sklepie w wyjątkowo apetycznych cenach. W promocji także wyśmienita, sycąca fasolka po bretońsku oraz lasagne z sosem bolońskim i szpinakiem wyróżniona certyfikatem „To mi smakuje! Eksperci rekomendują”.

Promocja ważna 1-31.10.2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 

Makaron zacierka 250 g Makaron zacierka 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron wstążka szeroka 250 g Makaron wstążka szeroka 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron wstążka 250 g Makaron wstążka 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron świderki 250 g Makaron świderki 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron rosołowy 250 g Makaron rosołowy 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron nitka gruba 250 g Makaron nitka gruba 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron nitka cienka 250 g Makaron nitka cienka 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron muszelka 250 g Makaron muszelka 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron łazanka 250 g Makaron łazanka 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron falbana 250 g Makaron falbana 250 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium