Promocje
Czekolada pełnomleczna 100 g
Czekolada pełnomleczna 100 g
14,90 zł 10,90 zł
szt

Wysokiej jakości wędliny, pasztety i produkty garmażeryjne Bacówki powstają w niewielkim zakładzie w Małopolsce. Czerpiemy z bogatej tradycji naszego regionu, dzięki czemu możemy pochwalić się m.in. małopolskimi wędlinami wpisanymi na Listę Produktów Tradycyjnych. Znajdziesz tam m.in. Kiełbasę swoją z Rajbrotu oraz naszą Kiełbasiankę. Teraz nasze tradycyjne wędliny kupisz w promocyjnych cenach. Promocja ważna w dniach 1-30.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy na zakupy spożywcze z dostawą do domu

 

Sok jabłkowo-gruszkowo-marchwiowy 330 ml Sok jabłkowo-gruszkowo-marchwiowy 330 ml
Cena: 4,90 zł
( 1 Litr = 14,85 zł )
szt
zobacz więcej
Sok jabłkowo-marchwiowy 330 ml Sok jabłkowo-marchwiowy 330 ml
Cena: 4,90 zł
( 1 Litr = 14,85 zł )
szt
zobacz więcej
Sok jabłkowo-gruszkowy 330 ml Sok jabłkowo-gruszkowy 330 ml
Cena: 4,90 zł
( 1 Litr = 14,85 zł )
szt
zobacz więcej
Sok jabłkowy 330 ml Sok jabłkowy 330 ml
Cena: 4,90 zł
( 1 Litr = 14,85 zł )
szt
zobacz więcej
Chrzan z jabłkiem premium 180 g Chrzan z jabłkiem premium 180 g
Cena: 5,00 zł
( 1 kg = 27,78 zł )
szt
zobacz więcej
Chrzan tarty premium 180 g Chrzan tarty premium 180 g
Cena: 5,00 zł
( 1 kg = 27,78 zł )
szt
zobacz więcej
Zupa barszcz czerwony 400 g Zupa barszcz czerwony 400 g
Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 13,00 zł )
szt
zobacz więcej
Patyczki pomarańczowe 75 g Patyczki pomarańczowe 75 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 73,33 zł )
szt
zobacz więcej
Patyczki czekoladowe 75 g Patyczki czekoladowe 75 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 73,33 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron wstążka szeroka 250 g Makaron wstążka szeroka 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron zacierka 250 g Makaron zacierka 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron wstążka 250 g Makaron wstążka 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron falbana 250 g Makaron falbana 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron muszelka 250 g Makaron muszelka 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron świderki 250 g Makaron świderki 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron łazanka 250 g Makaron łazanka 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron nitka gruba 250 g Makaron nitka gruba 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
Makaron nitka cienka 250 g Makaron nitka cienka 250 g
Cena: 5,50 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium